Wydawnictwa

 

Uzdrawiająca siła oczyszczania

Dorota Fedorowska

Uzdrawiająca siła oczyszczania

Nie mów, że jesteś za stary, by się odmłodzić.
Nie mów, że jesteś za młody, by zapobiegać starości, chorobom i przedwczesnej śmierci.

Przekazuję do rąk czytelnika książkę będącą próbą przybliżenia wiedzy na temat oczyszczania organizmu, zdrowej pełnowartościowej diety i właściwego łączenia pokarmów. Tematy te poruszane są już od wielu lat w literaturze popularnonaukowej na całym świecie. Do szczególnie znanych popularyzatorów tej wiedzy należą: dr. Norman W.Walker, Harvey Diamond, dr. Dennis Medsker, dr. Bernard Jensen i in.

Więcej informacji o książce →

Format A5, 160 stron, cena 35 zł

Zamówienie →

——————————————————————————————-

 

Ukryty wymiar zdrowia

Dr Dennis Medsker i Bekki Medsker

Ukryty wymiar zdrowia

Pozycja wydawnicza zawiera podstawowe informacje na temat powodów oraz sposobów oczyszczania jelita grubego ze złogów i toksyn metodą hydrocolonoterapii. Jest to doskonała lektura dla tych, którzy są przekonani lub chcą się przekonać, że na profilaktykę i odnowę biologiczną organizmu nigdy nie jest za późno.

Format A5, 36 stron, cena 15 zł

Zamówienie →

——————————————————————————————-

 

Kuracja życia

Hulda Regher Clark, ph.D., N.D.

Kuracja życia

„Nareszcie ktoś dał mi odpowiedź na pytania nurtujące mnie od wielu lat. Czy można walczyć z chorobami na pozór nieuleczalnymi? Gdzieś w podświadomości czułam, że jest to możliwe. Metoda dr Huldy R. Clark jest prosta, logiczna i efektywna. Opiera się na kuracji ziołowej oczyszczającej organizm, a także wspomagającym ją leczniczym działaniu prądu o bardzo małej wartości, który wytwarzany jest przez niewielki, kieszonkowy generator. Trzy lata temu byłam bliska śmierci z powodu „nieuleczalnej” choroby. Próbowałam wielu sposobów i zabiegów, które oferuje zarówno konwencjonalna, jak i niekonwencjonalna medycyna. Ale dopiero metody lecznicze opracowane przez dr Huldę CIark dały w moim przypadku pozytywne efekty. Jestem ich praktykującym wyznawcą. Wierzę w pozytywne efekty tej terapii, bo doświadczam ich na sobie samej każdego dnia.”

Lilianna Bondarczuk-Elmborg, pianistka

Format A5, 472 strony, cena 40 zł

Zamówienie →

——————————————————————————————-

 

Ekstrakt z zielonej herbaty

Anna Cieślińska, Maciej A.Kamiński, Alicja Lucińskar

Ekstrakt z zielonej herbaty. Lecznicza siła polifenoli.

Naukowcy odkryli, że w organizmie u niemal wszystkich mieszkańców kuli ziemskiej dochodzi średnio 6 razy do rozwoju nowotworów w trakcie 72-letniego okresu ich życia. Jedynie jednak u co trzeciej osoby nowotwory te rozwijają się do znacznych rozmiarów i zostają wykryte. Skąd taka różnica ilościowa? Otóż wynika ona ze zindywidualizowanych zróżnicowań w efektywności układu immunologicznego, stylu życia oraz sposobu odżywiania. Wykorzystanie walorów zdrowotnych związków fitochemicznych pomocnych w walce z rakiem takich m.in. jak polifenole z zielonej herbaty daje nam dodatkową , ogromną szansę na wygranie tej batalii.

Cena 20 zł

Zamówienie →

——————————————————————————————-

 

Uzdrawiająca Glinka

Michel Abehsera

Uzdrawiająca Glinka

Uzdrawiająca Glinka” to kompletny przewodnik po historii glinki czyli Bentonitu i jej zastosowaniach w sferze zdrowia. W książce można przeczytać o domowych jej zastosowaniach. Jeden z wiodących autorów w dziedzinie naturalnego leczenia, Michel Abehsera, opisuje w szczegółach tą unikalną substancję, którą z niezwykłym efektem można stosować wewnętrznie oraz zewnętrznie.

Warto wiedzieć, że Bentonit jest powszechnie stosowany przy hydrocolonoterapii, zwiększając jej efekt oczyszczający. Z niezwykłą skutecznością pochłania substancje toksyczne, które nagromadziły się w jelicie grubym. Jest znany na całym świecie ze swych właściwości detoksykujących, antyseptycznych, antybakteryjnych, regeneracyjnych!!!

Terapia Bentonitem nosi nazwę argilloterapii.

105 stron, cena 15 zł

Zamówienie →

——————————————————————————————-

 

Dieta osobowości wg dr Kushnera

Robert F. Kushner, Nancy Kushner

Dieta osobowości wg dr Kushnera

Dieta osobowości to rewolucyjne podejście do kontroli wagi – podejście oparte na typach osobowości. Pozwala ono: rozpoznać te aspekty Twojej osobowości, które związane są z odżywianiem. Wcielić w życie skuteczne strategie utrzymania właściwej wagi, odporne na efekt jo-jo oraz inne formy nawrotu otyłości.

Po profesjonalne konsultacje zgłoś się do naszego specjality pod numer: +48 602 12 45 60

Cena 30 zł

Zamówienie →

——————————————————————————————-

 

Ekstrakt z grejpfruta

Dr Allan Sachs

Ekstrakt z grejpfruta

Badacze odkrywający siłę drzemiącą w grejpfrucie sprawiają, że wiele autorytetów medycznych zmienia swoje spojrzenie co do holistycznych, naturalnych metod leczenia chorób. Skuteczność i różnorodność działania ekstraktu z grejpfruta zaskakuje zarówno lekarzy jak i konsumentów. Od Candidy do choroby komunikacyjnej, zapalenia oskrzeli, chorób dziąseł, gryp, przeziębień… ekstrakt z grejpfruta zyskuje reputację najwszechstronniejszego środka pośród preparatów roślinnych. Przez wielu uważany jest za przełom w medycynie naturalnej.

Autor książki, dr Allan Sachs, jest dyplomowanym dietetykiem klinicznym i chiropraktykiem. Uznawany jest za pioniera w pracach badawczych nad ekstraktem z grejpfruta, które prowadzi od 1978r. Jest twórcą systemu ekologii klinicznej i wielu receptur ziołowych uznawanych i stosowanych przez lekarzy medycyny holistycznej na całym świecie.

Format A5, 114 stron, cena 15 zł

Zamówienie →

——————————————————————————————-

 

Lecznicza siła ekstraktu z grejpfruta

Shalila Sharamon, Bodo J. Baginski

Lecznicza siła ekstraktu z grejpfruta

W czasie swoich międzynarodowych poszukiwań, autorzy zebrali wyniki szeregu badań naukowych, które wykazują, że ekstrakt z grejpfruta może być z powodzeniem stosowany Jako środek chroniący nasze zdrowie, lek, środek kosmetyczny, higieniczny.

Z powodu mnogości swoich zastosowań, ekstrakt ten świetnie sprawdza się w gospodarstwie domowym, w opiece nad zwierzętami i przez wielu okrzyknięty został biologiczną sensacją ostatnich lat.

Książka ta przedstawia wyniki badań nad ekstraktem z grejpfruta, sposoby Jego zastosowania i działanie terapeutyczne połączone z poradami medycyny holistycznej. Ponadto w książce podane są sposoby stosowanie i dowfcowania ekstraktu w różnych przypadłościach oraz wyniki badań laboratoryjnych.

Format A5, 128 stron, cena 15 zł

Zamówienie →

——————————————————————————————-

 

Choroby układu pokarmowego

Plakat Edukacyjny

Choroby układu pokarmowego

Ukazuje najczęściej spotykane zmiany patologiczne zachodzące wewnątrz przewodu pokarmowego. Znane w medycynie choroby i zmiany fizykalne.

Cena 90 zł

Zamówienie →

——————————————————————————————-

 

Jelito Grube

Plakat Edukacyjny

Jelito Grube – zdrowie i patologia

Ukazuje wygląd zdrowego jelita grubego oraz możliwe patologiczne zmiany w jego
wyglądzie i położeniu, dokonujące się pod wpływem zaparć nawykowych.

Cena 90 zł

Zamówienie →

——————————————————————————————-

 

Pirmida Zdrowia

Plakat Edukacyjny

Piramida Zdrowia

Ukazuje właściwe proporcje między spożywanymi produktami w codziennej diecie.

Rewolucyjne spojrzenie na produkty dotychczas traktowane jako zasadnicze w diecie człowieka.

Cena 90 zł

Zamówienie →

——————————————————————————————-

 

Magazyn Edukacyjny

Colonica

Dostępny tylko dla uczestników szkolenia.

Magazyn jest przykładem nawiązania kontaktu z klientem gabinetu hydrocolonoterapii. W jaki sposób można edukować swoich stałych klientów, jak pomagać i uświadamiać istniejące trudności oraz sposoby radzenia sobie z nimi.

——————————————————————————————-

 

COLONICA
ul. Legnicka 46/47, 53-674 Wrocław
Tel.kom.: +48 602 12 45 60
e-mail: info@colonica.pl